Layout

Menu Style

Cpanel

Ogólnopolski Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych

9-10.05.2014 r. Krotoszyn gościł zawodników z 28 klubów na Ogólnopolskim Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych. 110 zawodników i 5 zawodniczek walczyło na trzech matach.

W klasyfikacji drużynowej gospodarze (LKS CERAMIK) ustąpili  tylko zawodnikom z Olimpia Cieszków, a trzecie miejsce wywalczy zawodnicy z Mazowsza Teresin.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został aktualny Mistrz Polski Młodzików pochodzący z Sulmierzyc Szymon Wojtkowski.

Dla Ceramika złoto wywalczyli: Jakub Setecki (42 kg), Szymon Wojtkowski (59 kg) oraz Daria Trawińska (42 kg)
Srebro dla
Dawida Lisa (38 kg – UKS HERAKLES ORPISZEW), a brązowy medal dla Eryka Gibasiewicza (47 kg) oraz V miejsce dla Michała Krysia (38 kg – UKS HERAKLES ORPISZEW).