×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /zs2/images/2010_2011/kopciuszek.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2010_2011/kopciuszek

 Z pewnym wyprzedzeniem dzieci Oddziału Przedszkolnego uczciły Dzień Ojca i w ogóle swych Rodziców - zamiast 23. czerwca, kiedy to w tym roku przypada również Boże Ciało i na dodatek jest już pierwszy dzień wakacji. Postanowiły one wystawić przedstawienie pod tytułem "Kopciuszek".

Przez dłuższy czas młodych artystów do występów przygotowywała wychowawczyni oddziału przedszkolnego pani Małgosia Tomczak. W tej trudnej pracy dzielnie Ją wspierała pani Ania Krystek - od niedawna niestety już była praktykantka w oddziale przedszkolnym. Całość imprezy sprawnie prowadziła pani Małgosia.

Premiera przedstawienia miała miejsce w środę 07.06.2011. w sali zerówki. Pierwszymi widzami byli rodzice kilkuletnich aktorów. Na twarzach artystów początkowo dawał się zauważyć niepokój, trema; trzeba przyznać, że podobnie reagowali również rodzice. Jednak dzięki wsparciu i pomocy pani Małgosi i pani Ani trema została przełamana i przedstawienie udało się znakomicie. Panie bowiem pełniły tez role suflerów.

Należy wyraźnie podkreślić, iż dzięki paniom opiekunkom w przedstawieniu wzięły udział wszystkie dzieci. Wszystkie one ogromnie zaangażowały się w pracę, bez względu na swoje umiejętności sceniczne. Oczywiście zdarzyły się też małe potknięcia, ale te bywają
i w "dorosłych" teatrach.

Na zakończenie przedstawienia przedszkolaki wręczyły swym rodzicom pamiątkowe dyplomiki ze zdjęciem całego oddziału przedszkolnego i podziękowaniami. Wszystkie dyplomiki wykonała osobiście pani Małgosia.

Następnie całe grono rodziców zostało zaproszone na kawę i słodki poczęstunek. W tym czasie mali artyści biegali po podwórku wewnętrznym i bawili się pod opieką pani Ani.

Przedwczesne święto z całą pewnością należy zaliczyć do bardzo udanych imprez.

Następnego dnia, w czwartek, dzieci z oddziału przedszkolnego zaprezentowały swego "Kopciuszka" uczniom kilku starszych klas.

Dnipro

 {gallery}2010_2011/kopciuszek{/gallery}

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO