Dnia 24 stycznia w ZS nr 1 z OI w Krotoszynie odbył się I Noworoczny Turniej Minisiatkówki dziewcząt organizowany przez UKS „Piast” Krotoszyn o Puchar Burmistrza Krotoszyna.

Po raz pierwszy udział w takim turnieju wzięły zawodniczki Naszego Klubu. Dwie drużyny UKS „Trójka” spisywały się z odmiennym szczęściem. Zespół I w składzie: Oliwia Wosiek, Wiktoria Fabiś oraz Zuzanna Sobańska wygrały wszystkie mecze w grupie eliminacyjnej:

- z UKS „Dwójka” Milicz (zespół II) 25 – 21

- z UKS „Polon” Krotoszyn (zespół II) 25 – 18

- z UKS „Piast” Krotoszyn (zespół I) 27 – 25

i awansowały z pierwszego miejsca do grupy finałowej.

Drugi Nasz zespół w składzie Maria Biegańska, Aleksandra Szczotka oraz Natalia Michalak rozpoczęły eliminacje znakomicie pokonując UKS „Piast” Krotoszyn (zespół II) 25 – 20. Niestety dwa kolejne spotkania przegrały: z UKS „Polon” Krotoszyn (zespół I) 20 – 25 oraz z UKS „Dwójka” Milicz (zespół I)       19 – 25 i zajmując trzecie miejsce w grupie resztę turnieju rozgrywały z zespołami o miejsca 5-8.

Faza finałowa rozpoczęła się wspaniale. Nasz pierwszy zespół pokonał UKS „Polon” Krotoszyn (zespół I) 25 – 22. Kolejne spotkania nie poszły jednak po Naszej myśli. Dwie porażki:

- z UKS „Dwójka” Milicz (zespół I) 20 – 25

- z UKS „Dwójka” Milicz (zespół II) 22 – 25

Zdobyte punkty pozwoliły na zajęcie trzeciego miejsca w klasyfikacji końcowej. Nasz II zespół w tejże klasyfikacji zajął 8 miejsce.

Były to pierwsze zawody w historii Naszego uczestnictwa w rozgrywkach Minisiatkówki i miejsca zajęte przez zawodniczki „Trójki” należy uważać za ogromny sukces i być dobrej myśli przed rozpoczynającą się marcu Wielkopolską Ligą Minisiatkówki.