W sobotą 16 września zawodniczki UKS „Trójka” Krotoszyn wzięły udział w turnieju towarzyskim piłki siatkowej w Gostyniu. Był to ostatni sprawdzian przed startującą w najbliższą sobotę Wielkopolską Ligą Młodziczki.

 

                Na turnieju stawiły się niestety tylko trzy zespoły. Oprócz naszych dziewczyn udział wzięły dwie drużyny gospodarzy – Kaniasiatka Gostyń. Nie dojechały zawodniczki UKS Środa Wielkopolska.

                Nasze dziewczyny rozpoczęły turniej od porażki. Po bardzo złym starcie zdołały dogonić rywalki i po bardzo wyrównanej końcówce niestety przegrały z pierwszym zespołem z Gostynia. Mecz z drugą drużyną gospodyń wyrównany był tylko do 15 punktu. Później zawodniczki UKS „Trójka” weszły na wyższe obroty i pokonały koleżanki.

                Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce w turnieju. Najważniejsze jednak jest to, że dziewczyny przećwiczyły wszystkie elementy gry i z nadziejami przystąpią do ligi.

                Wielkie podziękowania dla Pana Tomka Bartyzela, który w sobotni poranek był z Nami w Gostyniu i przyczynił się do kolejnego sukcesu UKS-u.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO