ŚWIETLICOWE PAŹDZIERNIKOWE SPOTKANIA

Jak co roku, również i tym razem, nasza świetlica zorganizowała spotkanie dla uczniów klas II nauczania zintegrowanego z p. Jarosławem Chmielarzem, przedstawicielami Straży Ochrony Kolei i policji. Pan Jarosław Chmielarz w ciekawy i atrakcyjny sposób przeprowadził spotkanie z cyklu „Bezpieczny przejazd” . Nasza szkoła otrzymała również certyfikat za udział w kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd – Zatrzymaj się i żyj!”

Uczniowie klas II nauczania zintegrowanego przygotowali na spotkanie piękne prace plastyczne, które oceniała niezależna komisja.

I miejsce AURELIA KOSSMANN (KL. II A)

II miejsce KAMIL SKRZYPCZAK (KL. II B)

III miejsce WOJTEK PAWELCZAK (KL. II A)

Wyróżnienia:

DARIA KONIECZNA (KL. II B)

KRZYSIU CIEMNIEWSKI (KL. II A)

ZUZANNA WITEK (KL. II B)

ASIA OWCZARZ (KL. II A)

KORNELIA DAJEWSKA (KL. II B)

JULIA MARSZAŁEK (KL. II A)

 

         W piękny niedzielny dzień 13 października miała miejsce Biesiada zorganizowana przez Koło Łowieckie „KNIEJA”, w której wzięły udział nasze Świetliczaki. W trakcie spotkania uczniowie dowiedzieli się o konieczności i sposobach ochrony zwierzyny drobnej w naszych lasach oraz obejrzeli pokaz najlepszych w Polsce i na świecie psów myśliwskich. Punktem kulminacyjnym było ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt. „Ochrona zwierzyny drobnej”. Spośród ponad 300 prac nasz Świetliczak KUBA SZYMAŃSKI  otrzymał nagrodę.

Wszystkim zwycięzcom w tych konkursach serdecznie gratulujemy!!!