Wyślij nam wiadomość przy pomocy naszego szybkiego formularza kontaktowego.
Wiadomości
grafika
Turniej LZS Bożacin

W niedzielę 28 lutego 2016 r. po raz dwudziesty odbył się turniej tenisa stołowego o puchar LZS Bożacin. Jubileuszowa impreza odbyła się w pięciu kategoriach: seniorek, weteranów, seniorów, młodzików oraz w grze podwójnej. W turnieju udział wzięło 33 zawodników z 10 miejscowości powiatu. Dla trzech najlepszych LZS Bożacin ufundował okolicznościowe puchary.

4 Dominik Drygas i Krzysztof Szymlet

We wcześniejszych turniejach reprezentanci LZS ''Błyskawica'' Bożacin zajęli czołowe  miejsca.

26 lutego - XXV Ogólnopolski Memoriał Bożeny Kurek w Przygodzicach - Dominik Talaga zajął II miejsce wśród juniorów.

27 lutego - Mistrzostwa Okręgu ''Południowa Wlkp'' w Gizałkach, para deblowa Krzysztof Szymlet i Kacper Klonowski wywalczyli wicemistrzostwo okręgu młodzików.

ikona daty15-03-2016, 10:28 ikona autoraib ikona wyświetleń3176