Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

OGÓLNOPOLSKI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Utworzono dnia 08.12.2014
Czcionka:

Dwie drużyny UKS-u Polon, 5 grudnia wzięły udział w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej chłopców. W turnieju uczestniczyły takie drużyny jak Kędzierzyn Koźle, Warszawa, Gubin, Turek czy Poznań. Zespoły zostały podzielone na 4 grupy po 6 drużyn. W grupach grano każdy z każdym o miejsca I – IV. W finale grali zwycięzcy grup, pozostali o miejsca VXXIV, podzieleni na grupy. Drużyny UKS-u Polon zajęły XII i XXII m. Chłopcy zaprezentowali bardzo duże umiejętności, zdobyli doświadczenie i ogranie, które z pewnością zaprocentuje w kolejnych zawodach. W drużynie wystąpili Jeremiasz Sumiński, Szczepan Mazurek, Filip Kaliszewski, Filip Brink i Natan Reichert