Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Pracowite tygodnie

Utworzono dnia 17.03.2017
Czcionka:

Przez ostatnie dwa tygodnie Nasze zawodniczki uczestniczyły w dwóch ogólnopolskich turniejach siatkarskich(Miliczu i Szlichtyngowej), Finale Powiatu w piłce siatkowej, Finale Powiatu i Rejonu w piłce koszykowej.
W Finale Powiatu w Piłce siatkowej, który odbył się na terenie Naszej szkoły, uczennice ósemki musiały uznać wyższość koleżanek z SP7 dzięki wygranej z SP3 uplasowaliśmy się na II miejscu.

Kolejny wyjazd to dwudniowy 4-5 marca Ogólnopolski turniej w Miliczu. UKS Polon wystawił tam dwa zespoły, które uplasowały się w drugiej dziesiątce Ogólnopolskich zawodów.

Dziewczęta, które przygotowują się do finału Rejonowego po raz kolejny szlifowały swe umiejętności udając się na Ogólnopolski Turniej w Szlichtyngowej 10-11 marca. Turniej pokazał że zespół gra coraz lepiej a w pokonanym polu zostawił ekipy z Poznania, Gubina, Gdańska i innych siatkarskich ośrodków z Polski.

Po wyczerpującym weekendzie w poniedziałek 13 marca wystartowaliśmy w mistrzostwach powiatu w piłce koszykowej, w których zwyciężyliśmy pokonując 33:8 SP3 Krotoszyn i 23:8 koleżanki z Kobylina. Dzięki temu zwycięstwu 15 marca reprezentowaliśmy Krotoszyn w finale Rejonu w Ostrowie WLKP plasując się na VII miejscu.

Teraz chwila wytchnienia ale już 22 marca w nowej hali w Krotoszynie rozegramy Finał Rejonu w piłce siatkowej. Trzymajcie kciuki!!!!