Wyślij nam wiadomość przy pomocy naszego szybkiego formularza kontaktowego.
grafika
Juniorzy młodsi z medalami

W dniach od 14 do16 marca, na I Pucharze Polski w zapasach w stylu wolnym w Koronowie bardzo dobrze zaprezentowali się nasi juniorzy młodsi.

Złoto wywalczył Dawid Setecki (76 kg), brąz zdobył Jakuba Brylewski (100 kg). Blisko brązowego medalu byli Bartek Kryjom (58 kg) i Miłosz Całujek (85 kg), obaj uplasowali się na piątym miejscu.

I Puchar Polski jest także pierwszą eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Kwalifikuje się pierwsza ósemka zawodników z każdej kategorii. Oprócz wspomnianych zapaśników kwalifikacje uzyskali także: Maksymilian Fabiś (VII - kat. 46 kg), Rafał Bochyński (VIII - kat. 50 kg), Bartek Maćkowiak (VII - kat. 63 kg).

Zawodnicy LKS Ceramik drużynowo zajęli III miejsce ustępując jedynie Mazowszu Teresin i AKS Białogard.