Szkoła Podstawowa w Gorzupi

Aktualności


II Piknik Rodzinny

      Po raz kolejny odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez nauczycieli i rodziców dzieci gorzupskiej podstawówki.
      Tak jak do tradycji należy został zorganizowany z okazji Dnia Dziecka, Matki i Ojca. Wczesnym popołudniem na boisku szkolnym przedszkolaki i uczniowie z klas I-III przedstawili program artystyczny dla swoich mam i tatusiów z okazji ich święta.
      Ta niezwykle ciepła, familijna impreza przyciągnęła do szkoły i na szkolne boisko uczniów z rodzicami, młodszym i starszym rodzeństwem.
      Podczas Pikniku swoją sprawność fizyczną zaprezentowali uczniowie i rodzice.
      Na boisku szkolnym można było przyjrzeć się właściwie udzielanej pierwszej pomocy w przypadku kolizji samochodowej w wykonaniu ratowników medycznych z Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie. Uczniowie również mogli pod nadzorem specjalistów ćwiczyć udzielanie pierwszej pomocy na fantomie.
      Na placu zabaw można było podziwiać sprzęt prezentowany przez OSP Gorzupia.
      Ponadto rejon boiska kusił pysznymi ciastami przygotowanymi przez rodziców oraz sponsorów, kiełbaskami z grilla, zapiekankami, pop-cornem oraz lodami.
      Cała ta wspaniała i atrakcyjna impreza mogła odbywać się dzięki zaangażowaniu ludzi wielkiego serca i wspaniałego gestu. A byli to: Piekarnia Haliny i Zbigniewa Sójków, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Wioletty Bigos, Eugeniusz Czemplik, GS Krotoszyn, Sklep Komputerowy MAXIMA Krotoszyn, PZU oddział Krotoszyn.
      Gorące podziękowania kieruję do rodziców zaangażowanych w organizację Pikniku Rodzinnego oraz do nauczycieli i obsługi Szkoły Podstawowej, którzy poświęcili wolne sobotnie popołudnie dla swoich wychowanków i całej społeczności Gorzupi.

A.Paszek

 

 
 
 
 

 

 

      

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree education web templates