Szkoła Podstawowa w Gorzupi

Witamy na naszej stronie!


Szkoła Podstawowa w Gorzupi uczestniczy w roku szkolnym 2018/2019 w ogólnopolskim programie edukacyjnym Fundacji Orange #SuperKoderzy, którego kluczowym elementem jest nauka programowania.


OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH!

Treść klauzuli informacyjnej wynikającej z:
1) art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych);
2) nowej Ustawy o ochronie danych osobowych (Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych) (Dz. U. z 2018 r. , poz. 1000).
Kliknij, aby pobrać klauzulę informacyjną


Szkoła Podstawowa w Gorzupi uczestnicząc w ogólnopolskim programie uzyskała tytuł:
„ZACZYTANA SZKOŁA”. 
WAŻNE! Komunikat Ministerstwa Edukacji Narodowej

Media donoszą o nowej zabawie za pomocą mediów społecznościowych pn. „Blue Whale Challenge”, która pojawiła się w internecie i zagraża życiu dzieci oraz nastolatków. Z doniesień medialnych wynika, że początek zabawy miał miejsce w Rosji, gdzie młodzi internauci popełniali z jej powodu samobójstwa. Więcej na temat ww. niebezpieczeństwa na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej Kliknij, aby zobaczyć...


WAŻNE! Komunikat Państwowej Inspekcji Sanitarnej


Szkoła Podstawowa w Gorzupi uczestniczy w roku szkolnym 2016/2017
w ogólnopolskim programie świetlic szkolnych MegaMisja


      


Szkoła Podstawowa w Gorzupi uczestnicząc w ogólnopolskim programie uzyskała tytuł:
„WIARYGODNA SZKOŁA PODSTAWOWA”.


Miło jest nam poinformować, iż decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej Szkoła Podstawowa w Gorzupi otrzymała tytuł „Szkoły w Ruchu”.


„Wykorzystaj czas na doskonalenie się
poprzez czytanie dzieł innych ludzi, aby łatwo
osiągnąć to, na co oni ciężko pracowali”

SOKRATES


      Witamy serdecznie na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Gorzupi. Szkoły, w której wspieramy dzieci i młodzież w ich rozwoju poprzez wspólną naukę, pracę i zabawę. Uczymy i przygotowujemy ich do życia, nie odbierając dzieciństwa, radości i humoru.

      Znajdziesz tutaj informacje o szkole, uczniach, nauczycielach i innych pracownikach szkoły. Poznasz nasze dotychczasowe działania oraz plany na przyszłość. W dziale GALERIA możesz zapoznać się ze zdjęciami ilustrującymi życie Naszej Szkoły.

Zapraszamy do lektury ...

 

 

 

 

http://www.counterliczniki.com
od 13.09.2017

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree education web templates