Szkoła Podstawowa w Gorzupi

Aktualności


Dzień Babci i Dziadka

      Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe, szczególnie bale przebierańców. Bal karnawałowy dla przedszkolaków i uczniów Naszej Szkoły to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas w tym roku.
      W dniu 09.02.2015r. w Szkole Podstawowej w Gorzupi odbył się bal karnawałowy. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, króliczki, rycerzy, piratów, Spider-Mana, lekarzy, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Niektórych trudno było rozpoznać.
      Podczas balu odbyły się konkurencje taneczne i konkurs na najlepsze przebranie. Najlepszymi tancerzami okazali się: Maja Brodala (kl.I) i Jakub Kosiński (kl.V). Najlepiej przebranymi byli: Wiktoria Gruszczyńska (Oddz.Przedszk.) i Maksymilian Szopiński (kl.V).
      Wszystkim gratulujemy ciekawych strojów karnawałowych i dziękujemy za wspólną zabawę. Szczególne słowa podziękowania kierujemy w stronę rodziców odpowiedzialnych za przygotowanie posiłków dla naszych tancerzy. Zabawa była świetna.

W.Jasiak
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree education web templates