Szkoła Podstawowa w Gorzupi

Aktualności


Uczniowie Szkoły Podstawowej w Gorzupi najlepsi w gminie i w powiecie!

      8 kwietnia 2015r. reprezentacja uczniów Szkoły Podstawowej w Gorzupi w składzie: Zuzanna Kalak, Julia Gruszczyńska, Jakub Kosiński, Jakub Szymczak pod kierunkiem opiekuna Pana Wojciecha Jasiaka wzięła udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 8 w Krotoszynie, zajmując I miejsce i jednocześnie awansując do etapu powiatowego. Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbyły się 24 kwietnia 2015r. w Zespole Szkół nr 2 w Krotoszynie.
      Podczas turnieju powiatowego cała czwórka musiała wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego (test 20 pytań), wskazać pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniach (10 krzyżówek), pokonać sprawnościowy tor przeszkód na rowerze oraz udzielać pierwszej pomocy poszkodowanemu.
      Po podliczeniu wszystkich punktów okazało się, że drużyna naszej Szkoły okazała się bezkonkurencyjna, zajęła I miejsce wśród wszystkich szkół powiatu krotoszyńskiego. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę rzeczową oraz dyplom. Cała drużyna została uhonorowana okazałym pucharem.
      Zwycięstwo w konkursie powiatowym daje szansę naszym uczniom reprezentowania powiatu krotoszyńskiego na szczeblu wojewódzkim.
      Warto przypomnieć, że jest to już trzecie zwycięstwo uczniów Szkoły Podstawowej w Gorzupi na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
      Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i opiekunowi drużyny, życząc dalszych sukcesów!

A.Paszek


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree education web templates