Szkoła Podstawowa w Gorzupi

Aktualności


Dzień Drzewa

      Jednym z punktów edukacji przyrodniczej w naszej szkole jest uwrażliwienie uczniów na potrzeby środowiska przyrodniczego.
      11 października społeczność uczniowska zebrała się na apelu w celu przypomnienia sobie jak ważne jest znaczenie drzew w przyrodzie i dla człowieka. Uczestnicy koła przyrodniczego przygotowali prace plastyczne na gazetkę. Dzieci klas młodszych pracowały w grupach, układając prośby drzew skierowane do ludzi.       Uczniowie klas starszych wykazali się umiejętnościami w konkursie pt.„Rozpoznawanie roślin leśnych” oraz wzięli udział w wypowiedziach pisemnych pt.:„Rozmowa z drzewem ” i „Moje ulubione drzewo”.
      Wyróżnienie z konkursu przyrodniczego otrzymał Michał Krawczyk. Prace pisemne uczniów: Marceliny G., Nikoli A., Katarzyny K., Sandry C., Martyny K., Pawła K., Michała B. oraz Klaudiusza Z., Kamila Z. zostaną ponownie zapisane na kartkach, z których zostanie złożony album i przekazany do biblioteki szkolnej .

B.Ulatowska


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree education web templates