Szkoła Podstawowa w Gorzupi

Aktualności


Festyn rodzinny

      18 czerwca w Szkole Podstawowej w Gorzupi odbył się już po raz kolejny festyn rodzinny. Jak zawsze atrakcji nie brakowało.
      Na początku zaprezentowali się uczniowie i dzieci przedszkolne z ludowym programem artystycznym oraz występem skierowanym dla mam i tatusiów. Mogliśmy podziwiać tańce ludowe, wierszyki i piosenki.
      Kolejną niespodzianką był pokaz strażacki przygotowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Gorzupi. Wszyscy w wyśmienitych humorach udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Mogliśmy skosztować kiełbasek z grilla, domowych wypieków, a także orzeźwić się zimnymi napojami.
      Po uczcie dla podniebienia czekały na wszystkich konkurencje sportowe, w których można było wygrać cenne nagrody. Cymbergaj, parapetki, kapsle to tylko niektóre z zadań czekających na uczniów i ich rodziców.
      Z imprez i wydarzeń towarzyszących warto wspomnieć o cieszącej się dużym zainteresowaniem loterii fantowej (każdy las wygrany) oraz pokazie modeli latających przygotowanych przez pana Wojciech Ptaka. W międzyczasie każdy młody uczestnik festynu mógł skorzystać z atrakcji przygotowanych przez animatorki.
      Czas szybko mijał. Tańcząc i bawiąc się w rytmach wesołej muzyki zakończyliśmy tegoroczny Festyn Rodzinny przy Szkole Podstawowej w Gorzupi.
      Organizatorzy dziękują rodzicom, OSP Gorzupia, oraz sponsorom za pomoc i wsparcie rzeczowe w organizacji festynu.

W.Jasiak


 


 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

  

 

 

 

 

 

 

  


 

 

 

      

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree education web templates