Szkoła Podstawowa w Gorzupi

Aktualności


Piknik Rodzinny

      W piękną, słoneczną sobotę 16 czerwca 2018r. na boisku szkolnym zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się kolejny już Festyn Rodzinny. Na dzieci czekało wiele atrakcji.
      Okazją do spotkania się całej społeczności szkolnej, ale również społeczności lokalnej był Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Taty. Organizatorzy postanowili połączyć te trzy ważne dni w jeden i spędzić go wspólnie z całymi rodzinami. Wszystkich zgromadzonych gości przywitała dyrektor, a następnie zaprosiła do obejrzenia części artystycznej przygotowanej przez rodziców oraz uczniów tutejszej placówki.
      Dzieci przedszkolne oraz uczniowie zaprezentowali piosenki, układy taneczne, które dedykowane były dla mam i tatusiów oraz piosenki letnie, wakacyjne. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego uczęszczali na zajęcia pn.„Łączymy się kreatywnie” zorganizowane w ramach środków pochodzących z budżetu Miasta i Gminy Krotoszyn w ramach Inicjatywy Lokalnej, przedstawiły również swój program.
      Po części artystycznej, dzieci poczęstowane zostały lodami i soczkami. Dorośli udali się do ogrodu, gdzie można było zjeść pyszne ciasta, kiełbaski, wypić kawę lub herbatę. Organizacją poczęstunku zajęli się niezawodni rodzice naszych dzieci, którym bardzo dziękujemy.
      Na placu zabaw czekał na dzieci autochodzik i mnóstwo zabaw związanych z zachowaniem bezpieczeństwa na drodze.
      Strażacy z OSP w Gorzupi zorganizowali również dla dzieci mini tor przeszkód.
      Na boisku szkolnym nauczyciele zajęli się organizacją konkurencji sportowych. W trakcie festynu dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy, bawić się malowaniem obrazów z zawiązanymi oczami. Trwała także loteria fantowa z wspaniałymi nagrodami ufundowanymi przez rodziców oraz sponsorów.
      Festyn zgromadził większą część społeczności lokalnej, całe rodziny wspólnie spędziły ten czas, nikt na brak wrażeń nie mógł narzekać.
      Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji Festynu.

Wsparcia naszemu przedsięwzięciu udzielili:
Rodzice
Halina Zbigniew Sójkowie
Wioletta Bigos
Hanna Biela
OSP w Gorzupi
Pszczelarstwo T. Błaszczyk i R. Trawiński
Eko-siódemka
Urząd Miejski w Krotoszynie
Straż Miejska w Krotoszynie
Dino
Firma Jotkel
Nadleśnictwo Krotoszyn
Firma REMEK
Junior. PW. Szych F.

A.Paszek


 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

  

 

 

 

 

 

 

  

  


 

 

 

      

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree education web templates