Szkoła Podstawowa w Gorzupi

Aktualności


Gdzie jest Święty Mikołaj?

      W środę 10 grudnia br.przedszkolacy oraz uczniowie klas 1-3 wybrali się na wycieczkę do Nenufar Park w Kościanie, gdzie uczestniczyli w programie „Gdzie jest Święty Mikołaj?”. W czasie spotkania dzieci wykonały szereg zadań, aby sprowadzić Mikołaja. Wszyscy malowali pierniki, stroili choinki, śpiewali nową kolędę. Spotkanie prowadziła Gospodyni, Góral oraz Królowa ze swoimi przyjaciółmi. Nie zabrakło również wspólnej zabawy. W związku z tym, że Mikołaj nie przychodził cała grupa poszła go szukać do Świata Bajki. Następnie wszyscy wrócili do grzybka, gdzie czekało już rozpalone ognisko, ciepła kiełbaska i Mikołaj z drobnym upominkiem. Oczywiście dzieci indywidualnie składały u Mikołaja zamówienia prezentów gwiazdkowych.
      Od poniedziałku 15 grudnia br. na stronie Nenufar Park Kościan (www.nenufarclub.pl/fotorelacje) będą do pobrania kolejne zdjęcia z wycieczki.

U.Gościniak

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree education web templates