Szkoła Podstawowa w Gorzupi

Aktualności


Zakończenie szkoły przez klasę VI

      28 czerwca 2012 roku, a więc na dzień przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie klasy VI, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły zebrali się w niej na uroczystości zakończenia szkoły przez klasę VI zorganizowaną przez rodziców.
      Wszyscy razem mogliśmy powspominać te 6 ostatnich lat, przez które do naszej szkoły uczęszczali tegoroczni absolwenci. Nieobyło się bez smiechów i dobrej zabawy. Ale od początku...
      Uroczystość miała szczególny charakter. Na wstępie byliśy świadkami uroczystej gali wręczania "Gorzupianków". Nagroda ta przyznawana jest najwybitniejszym uczniom klasy VI Szkoły Podstawowej w Gorzupi. W tym roku kapituła konkursu składająca się z uczniów klasy VI nagrodziła kolegów i koleżanki z klasy w różnych kategoriach. Wyniki przedstawiają się następująco - oto laureaci:

MINISTER FINANSÓW - Dominika Stęclik
NAUKOWIEC - Jakub Marszałek
INDYWIDUALISTA - Hubert Sobierajczyk
CZŁOWIEK WIDMO - Marcin Zybała
SPORTOWIEC - Krystian Krawczyk
EKOLOG - Paulina Nowak
SZEFUNIO - Oliwia Laskowska
WOKALISTA - Dominika Stęclik
FRYZJER - Wojciech Pytlik
KOMENTATOR - Jakub Marszałek
MISS - Oliwia Laskowska
MISTER - Krystian Krawczyk
CICHA WODA - Katarzyna Mrzewka
PRZEDMIOTOWIEC - Monika Siudy
PECHOWIEC - Błażej Kierzek
ZAPOMINALSKI - Bartosz Szopiński
SPÓŹNIALSKI - Błażej Kierzek
DOWCIPNIŚ - Błażej Kierzek
LENIUSZEK - Hubert Sobierajczyk
PLASTUŚ - Angelika Gruszczyńska
SIŁACZ - Marcin Zybała

      Kolejnym punktem uroczystości była prezentacja multimedialna pt.:"Przeżyjmy to jeszcze raz". W całości jest ona do pobrania poniżej. Zachęcamy do pobierania! Następnie uczniowie mogli się pobawić w rytmie głośnej muzyki na boisku szkolnym. Wszystkim w tym dniu dopisywały dobre humory i dobrze się bawili.
      Oddzielne wyrazy podziękowania należą się rodzicom uczniów klasy VI za bardzo dobrą organizację uroczystość. A ja w imieniu dyrektora szkoły, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców składam WAM drodzy uczniowie najszczersze gratulacje z okazji ukończenia Szkoły Podstawowej w Gorzupi i życzę wielu sukcesów.

wychowawca klasy VI - Wojciech Jasiak

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ PREZENTACJĘ!

 

 
 
 

 

      

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree education web templates