Szkoła Podstawowa w Gorzupi

Aktualności


Piknik Rodzinny

      W piękne, słoneczne, piątkowe popołudnie 7 czerwca 2013r. przy Szkole Podstawowej w Gorzupi odbył się PIKNIK RODZINNY, który został zorganizowany z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki i Dnia Ojca. Impreza rozpoczęła się od powitania zaproszonych gości, czyli rodziców, złożenia życzeń, a następnie wysłuchania i obejrzenia części artystycznej w wykonaniu uczniów szkoły i dzieci OP.
      Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy mogli częstować się przygotowanymi przez rodziców pysznymi ciastami, kawą. Można było zasmakować pieczonych kiełbasek oraz frytek. Podczas Pikniku nauczyciele przygotowali wiele konkurencji sportowych zarówno dla dzieci jak i dla rodziców, do udziału, w których nie trzeba było długo namawiać. Zwycięskie, rodzinne drużyny otrzymały dyplomy i nagrody. Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny pt.„Moja Rodzina” - najciekawsze prace zostały nagrodzone.
      Piknik upłynął w miłej, sympatycznej atmosferze.

A. Paszek


 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

      

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree education web templates