Szkoła Podstawowa w Gorzupi

Aktualności


Wojewódzki Turniej BRD

      Za nami już kolejna edycja Wojewódzkiego Turnieju BRD, w którym uczniowie Naszej Szkoły mieli przyjemność reprezentować Powiat Krotoszyński w kategorii szkół podstawowych.
      12 maja br. udaliśmy się w długą podróż autokarową do północ naszego województwa - do Piły. Po przybyciu na miejsce i szybkim śniadaniu przystąpiliśmy do testu pisemnego. Po 45 mimnutowych zmaganiach byliśy już gotowi do kolejnej konkurencji - pierwszej pomocy. Pan ratownik przeegzaminował nas ze znajomości udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej (na szczęscie poszkodowany przeżył :). Kolejne zadanie to sprawnościowy tor przeszkód. Tutaj oprócz wiatru musieliśmy zmierzyć się, z nie do końca zrozumiałymi systemami punktacji stosowanymi przez oceniających. No cóż, pozostało jeszcze miasteczko ruchu drogowego i turniej dobiegał powoli końca.
      Po podliczeniu punktów okazało się, że uplasowaliśmy się w połowie stawki (14miejsce na 31 startujących drużyn). Po 18 wyruszyliśmy w drogę powrotną. Nasza wyprawa zakończyła się w późnych godzinach wieczornych.
      Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i zaangażowanie!

W.Jasiak


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree education web templates