Szkoła Podstawowa w Gorzupi

Aktualności


Rajdy PTTK

XXVI rajd turystyczny „Topienie marzanny” dnia 23 marca 2013r.

      Uczniowie kl. III Jakub Jamry, Stanisław Olejnik i Oskar Rebelka byli uczestnikami rajdu „Topienie marzanny”. Wyruszyli z własnoręcznie zrobioną marzanną w barwnym korowodzie, który przeszedł ulicami Krotoszyna. Jakub Jamry został członkiem organizacji PTTK w Krotoszynie.

Rajd turystyczny szlakiem parków.

      18 maja 2013r. odbył się rajd szlakiem parków - Park krajobrozowy „Dolina Baryczy”.
      Wyjechaliśmy autokarem do Grabownicy. Przeszliśmy pieszo z przystanku do „Wieży ptaków niebieskich”. Szliśmy również szlakiem konnym do Bracławia. W zamku myśliwskim Hubertówce zjedliśmy posiłek. Braliśmy udział w konkursie pt. „Rozpoznaj ptaka”. Wróciliśmy ok. godziny 16.

VIII wiosenny rajd ekologiczny.

      Rajd odbył się 21.06.2013r. Autokarem przejechaliśmy do leśniczówki Sokołówki. Pieszo doszliśmy do miejsca postoju, gdzie odbyły się 2 konkursy „Rozpoznawanie liści drzew”, „Konkurs wiedzy ekologicznej”. Uczestnikami rajdu byli Jakub Jamry, Stanisław Olejnik i Zuzanna Kalak. Zuza wzięła udział w konkursie rozpoznawania liści i zdobyła pierwsze miejsce. Nagrodą była książka. Na autobus, który nas zawiózł do Krotoszyna czekaliśmy w osadzie Dąbrowa.

B. Ulatowska


 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

      

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree education web templates