Szkoła Podstawowa w Gorzupi

Aktualności


Turniej Siatkówki Plażowej

      22 czerwca 2012 roku odbył się w Naszej Szkole Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju wzięły udział reprezentacje ze szkół podstawowych z Kobierna, Roszek i Gorzupi.
      Pomimo niepewnej pogody mogliśmy podziwiać poczynania młodych siatkarzy. Każda z drużyn liczyła 3 zawodników + 1 rezerwowy. W pierwszym meczu zmierzyły się reprezentacje z Kobierna i Gorzupi. Zwycięsko wyszła z niego drużyna gospodarzy, zwyciężając 2:0. W drugim meczu Kobierno pokonało Roszki również w stosunku 2:0. W ostatnim meczu,najbardziej zaciętym, gospodarze ulegli szkole z Roszek 1:2.
      Na zakończenie Pani Dyrektor - Aldona Paszek wręczyła wszystkim puchary i dyplomy. Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco: 1.Gorzupia 2.Kobierno 3.Roszki. Gratulujemy zawodnikom i zapraszamy ponownie za rok. W skład zwycięskiej drużyny weszli: Krystian Krawczyk, Wojciech Pytlik, Hubert Sobierajczyk i Marcin Zybała.

 

 
 

 

 

 

 

 

 

      

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree education web templates