Szkoła Podstawowa w Gorzupi

Aktualności


Świątecznie...

      Ostatnie dwa dni szkolne mijającego roku kalendarzowego przebiegały w naszej szkole bardzo ciekawie.
      W czwartek 21 grudnia uczniowie klasy 1 i 3 uczestniczyli w warsztatach bożonarodzeniowych. Z różnych materiałów uczniowie wykonywali ozdoby świateczne, które będą stroić choinki lub dekorować świąteczny stół. Z szyszek powstały choinki, a z korków wyczarowano przecudne renifery, bałwanki, aniołki i oczywiście Mikołaje. Klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia udzielił się wszystkim uczestnikom.

U.Gościniak

      W ten sam dzień co warsztaty odbył się także kolejny już Festiwal Kolęd i Pastorałek przygotowany przez panią Marzenę Kołomyjec. Zgromadzona publiczność mogła wsłuchiwać się w melodie popularnych polskich kolęd i oklaskiwać wykonawców. Wszyscy występujący otrzymali nagrody.
      W piątek 22 grudnia każdy uczeń uczestniczył w wigilii klasowej w gronie najbliższych kolegów i koleżanek. Po zajęciach uczniowie i dzieci z oddziału przedszkolnego wystawiły jasełka w sali Wiejskiego Domu Kultury w Gorzupi.

W.Jasiak


 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

  

  

 

 

 

 

 

 

  

  

  

  

  

  


 

 

 

      

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree education web templates