Szkoła Podstawowa w Gorzupi

Aktualności


Sukces w Turnieju BRD!

      6 maja 2014 roku reprezentacja Szkoły Podstawowej w Gorzupi wzięła udział w etapie powiatowym XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie.
      Nasza drużyna po przebrnięciu eliminacji gminnych awansowała do etapu powiatowego w składzie: Zuzanna Kalak (kl.IV), Julia Gruszczyńska (kl.V), Jakub Szymczak (kl.V) i Jan Bielawski (kl.VI). Podczas turnieju cała czwórka musiała wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego (test 20 pytań), wskazać pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniach (10 krzyżówek), pokonać sprawnościowy tor przeszkód na rowerze oraz udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu.
      Po podliczeniu wszystkich punktów okazało się, że Nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna, zajęła I miejsce wśród wszystkich szkół podstawowych powiatu krotoszyńskiego. Każdy z uczestników otrzymał cenne nagrody rzeczowe i dyplomy. Cała drużyna została uhonorowana okazałym pucharem i możliwością reprezentowania powiatu krotoszyńskiego na szczeblu wojewódzkim.
      Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

W.Jasiak

 

 
 


 

 

 

 

 

 

 

 

      

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree education web templates