Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Zawody Strzeleckie

W minioną niedzielę 25 stycznia w Krotoszynie odbyły się zawody strzelecki z okazji 70 rocznicy wyzwolenia Krotoszyna. W zawodach obowiązkowo uczestniczyli również uczniowie z Zespołu Szkół w Orpiszewie.

Czytaj więcej...

Rewelacyjny czwartek dla uczniów z ZS w Orpiszewie.

4.12.2014 z okazji 96 rocznicy wybuchu POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO w Krotoszynie odbył się Wielobój Obronny. ZS w Orpiszewie reprezentowały 3 drużyny. W kategorii szkół podstawowych drużyna w składzie: Robert Szymanowski, Łukasz Kot, Mateusz Gmurowski zajęła bardzo dobre II miejsce. W kategorii szkół gimnazjalnych w Wieloboju udział wzięły dwie drużyny z Orpiszewa.

Czytaj więcej...

Milicka Fala

Uczniowie z Zespołu Szkół w Orpiszewie biorący udział w projekcie edukacyjnym e-szkoła byli w dniu 16 kwietnia 2014r na otwarciu nowego basenu w Miliczu ,,Milicka Fala'' , gdzie wraz z opiekunem Maciejem Haremzą uczętniczyli w promocji zdrowego i aktywnego stylu życia poprzez udział w prezentacji pływania dla nauczycieli z gminy Milicz .

Czytaj więcej...

Zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości

Zawody strzeleckie  ŚWIĘTA  NIEPODLEGŁOŚCI
                                             11 listopada 2009r
Szkoły Podstawowe – młodzik
1.Aleksandrzak     Norbert           SP 4            45pkt
2.Kłopocki            Adrian              SP 4            15pkt

Czytaj więcej...

Zawody w piłce noznej

Dnia 28 marca odbyły się zawody w piłce nożnej . Sponsorem głównym był tymbark , a organizatorem Polski Związek Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...

Podkategorie