baner-krotoszyn.jpg
baner-p5-leftpanel.png
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja04-02-2018 13:45
ikona autorPrzedszkole Nr 5 w Krotoszynie
ikona ilości zdjęć22
Warsztaty plastyczne z mamą Antosia - Panią Małgorzatą Bała

 

W środę, 17 stycznia odwiedziła dzieci z oddziału V mama Antosia- Pani Małgorzata Bała. Zorganizowała dla dzieci warsztaty plastyczne- rysowanie świeczką i malowanie wodą. Pracę plastyczną Pani Małgosia poprzedziła czytaniem baśni 
pt.: „Królewna Śnieżka”. Dzieci z uwagą słuchały baśni, jednocześnie wyobrażając sobie co namalują na swoich woskowych pejzażach. Przedszkolaki z chęcią wykonały pracę plastyczną, twierdziły,że świeczki są magiczne i tworzą same obrazy. Pani Małgosia zaprezentowała również kilka doświadczeń. Bardzo przygotowała się do zajęć za co bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie. Dzieci wręczyły naszemu gościowi podziękowanie i zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie. 

W środę, 17 stycznia odwiedziła dzieci z oddziału V mama Antosia- Pani Małgorzata Bała. Zorganizowała dla dzieci warsztaty plastyczne- rysowanie świeczką i malowanie wodą. Pracę plastyczną Pani Małgosia poprzedziła czytaniem baśni pt.: „Królewna Śnieżka”. Dzieci z uwagą słuchały baśni, jednocześnie wyobrażając sobie co namalują na swoich woskowych pejzażach. Przedszkolaki z chęcią wykonały pracę plastyczną, twierdziły,że świeczki są magiczne i tworzą same obrazy. Pani Małgosia zaprezentowała również kilka doświadczeń. Bardzo przygotowała się do zajęć za co bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie. Dzieci wręczyły naszemu gościowi podziękowanie i zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie. 

ikona daty04-02-2018, 19:46 ikona autoraPrzedszkole Nr 5 w Krotoszynie ikona wyświetleń1189
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt