27 lutego w hali Koźmińskiego ZSP odbył się kolejny turniej piłki nożnej halowej rocznika 2007 oraz 2006. O godzinie 8.30 rozpoczął się turniej rocznika 2007 tzw. Żaki. UKS Trójka Krotoszyn trafiła w grupie A na drużyny:

1 Gos Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 2

2. Akademie Talentów 1

3. Czarni Dobrzyca

4. KKS Kalisz

5. UKS Trójka Krotoszyn

W pierwszym meczu wygrywamy 2:0 bo słabym meczu w naszym wykonaniu po bramkach Jakuba Dzwoniarka oraz Nikodema Wójcika. Drugi mecz z Akademią Talentów Krotoszyn wygrywamy 0:1 po bramce Olka Buszy i asyście z rzutu różnego Jakuba Dzwoniarka. W trzecim meczu ogrywamy wyżej notowanych rywali z Kalisza 2:0. Bramki : Olek Busza, Jakub Dzwoniarek. Ostatni mecz z GOS-em Białym Orłem Kożmin Wlkp. Wypadł także rewelacyjnie. Wygrywamy 3:0 po bramkach: Bartosz Goliński,  Jakub Robakowski, Mateusz Bochyński.

Z zerowymi straconymi bramkami oraz z kompletem zwycięstw awansowaliśmy do półfinału w którym spotykamy się z dobrze znanym zespołem Czarni Dobrzyca. Mecz stał na równym poziomie, ale w 5 minucie meczy Aleksander Busza po akcji całego zespołu zdobywa zwycięskiego gola. Po 4 meczach przerwy UKS Trójka po trzech latach działalności gra w pierwszym FINALE. Naszym rywalem okazuje się zespół o klasę lepszy Antonio Jarocin. Przegrywamy 3:0 pokazując się z bardzo dobrej strony.

Trener: Łukasz Baran

Najlepszym zawodnikiem naszego zespołu został Jakub Dzowniarek.

W drugim turnieju rocznika 2006 kategoria Orlik zgłosiło się 6 zespołów.

Akademia Talentów I, Akademia Talentów II, GOS Biały Orzeł Koźmin Wlkp., Czarni Dobrzyca, Kopernik Dobrzyca, UKS Trójka Krotoszyn

W pierwszym meczu wygrywamy z Akademią talentów II 2:0 po bramkach : Wojciech Kiszenia oraz Antosiowi. W drugim meczu przegrywamy z Akademią Talentów I 1:0. Trzeci mecz to także porażka z UKSem Kopernik Dobrzyca 1:0. Ostatnie mecze przyniosły nam jednak dwa zwycięstwa :

Czarni Dobrzyca 1:0 oraz Gosem Kożmin Wlkp. I ostatecznie w roczniku 2006  zajmujemy wysokie 3 miejsce. Także II oraz III miejsce UKSu cieszy tym bardziej iż w kwietniu rusza liga w której będziemy brali udział.