baner-krotoszyn.jpg
baner-p5-leftpanel.png
Wiadomości
grafika
Uczniowie SP nr 4 wyróżnieni w Kaliszu

 

6 grudnia 2018 r. odbyła się dziewiąta edycja Konkursu Języka Angielskiego dla Klas Siódmych i Ósmych Szkół Podstawowych oraz Klas Gimnazjalnych Południowej Wielkopolski. Organizatorami tego konkursu byli: Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu oraz Szkoła Podstawowa nr 18 w Kaliszu.

 

W tegorocznej edycji konkursu wzięli udział przedstawiciele aż 36 szkół. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów klas ósmych: Weronika Glapa (klasa VIIIb) i Wojciech Cierniewski (klasa VIIIc).

 

Zadaniem uczestników było wykazanie się wiedzą i umiejętnościami z zakresu posługiwania się językiem angielskim. Konkurs składał się z części pisemnej i ustnej. Uczestnicy mieli także okazję wziąć udział w warsztatach językowych przygotowanych przez II Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu oraz spotkać się z zaproszonymi Amerykanami: panią Caroline Ryan oraz panem Landon Hendrickson.

 

Weronika Glapa zakwalifikowała się do etapu ustnego konkursu. Ostatecznie zarówno Weronika jak i Wojciech otrzymali wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

 

Opracowała: Karolina Sperzyńska

 

 

 

 

ikona daty12-12-2018, 12:45 ikona autoraPB ikona wyświetleń373
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt