baner-krotoszyn.jpg
baner-p5-leftpanel.png
Wiadomości
grafika
Kiermasz Bożonarodzeniowy i Jasełka w Gorzupi

Świąteczny nastrój zapanował 9 grudnia 2018 r. w sali Wiejskiego Domu Kultury w Gorzupi. Tego dnia Rada Rodziców Szkoły Podstawowej zorganizowała Kiermasz Bożonarodzeniowy, który połączono z występami artystycznymi dzieci przedszkolnych oraz uczniów kl. I-VIII. Najważniejszym gościem, oczekiwanym przez najmłodszych był Mikołaj, który przybył w towarzystwie wyjątkowych postaci Renifera i Elfa. To przy ich pomocy Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami.

Podczas spotkania goście, rodzice, mieszkańcy wsi mogli skosztować pysznych ciast przygotowanych przez rodziców, zaopatrzyć się w piękne ozdoby świąteczne wykonane przez rodziców, nauczycieli, a przede wszystkim spędzić kilka miłych chwil w towarzystwie przyjaciół, w pięknym otoczeniu, przy dźwięku kolęd.

Dyrektor szkoły składa podziękowania wszystkim osobom, które postanowiły niedzielne popołudnie spędzić w świątecznej atmosferze, nauczycielom za przygotowanie części artystycznej, uczniom pomagającym w organizacji kiermaszu.

Szczególne podziękowania dyrektor składa organizatorkom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie i wspaniałą organizację kiermaszu.

Dochód uzyskany ze spotkania przeznaczony zostanie na dofinansowanie Dnia Dziecka.

 

Aldona Paszek

 

Fotogaleria na Facebooku SP w Gorzupi: https://www.facebook.com/SPGorzupia/?tn-str=k*F

 

ikona daty13-12-2018, 15:21 ikona autoraPB ikona wyświetleń432
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt