W tym roku szkolnym Uczniowie Naszej Szkoły brali udział w I Ogólnoploskim Konkursie Meditest organizowanym przez Ogólnopolskie Centrum Edukacji. Był to konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony. Uczniowie rozwiązywali test w trzech kategoriach wiekowych:

  • klasy 3-4 szkoły podstawowej
  • klasy 5-6 szkoły podstawowej
  • klasy 1-3 gimnazjum

W konkursie wzięło udział 32 uczniów naszej szkoły (Cieślak Mikołaj, Sobańska Katarzyna, Kościuk Wiktoria, Wawrzyniak Bogusz, Budziński Aleksander, Grabowiecka Joanna, Majchrzak Piotr, Pawlaczyk Dawid, Ptak Magda, Witkowska Maja, Stefańska Angelika, Kramarz Alicja, Nadstawski Marcin, Walczak Zuzanna, Frankiewicz Weronika, Niciejewski Mateusz, Stasik Karolina, Piotrkowiak Weronika, Bojarska Magdalena, Masłowski Kacper, Snadna Patrycja, Faustyniak Klaudia, Chlebowski Wojciech, Marciniak Mikołaj, Jura Kamilla, Strasburger Klaudia, Chmielarczyk Mateusz, Namysł Anna, Grobelna Natalia, Ulatowski Jakub, Baran Mateusz, Śmigielski Paweł)

Troje uczniów uzyskało bardzo wysokie wyniki:

  • Cieślak Mikołaj zajął V miejsce w kategorii 3-4 kl. SP
  • Katarzyna Sobańska zajęła IX miejsce w kategorii 3-4 kl. SP
  • Pawlaczyk Dawid zajął VIII miejsce w kategorii 5-6 kl. SP

Uczniowie ci otrzymali dyplomy wyróżnienia, które zostały wręczone na apelu szkolnym.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO