×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /zs2/images/2012_2013/Rozpoczecie_roku_szkolnego.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2012_2013/Rozpoczecie_roku_szkolnego

Nawet się nie obejrzeliśmy, kiedy skończyły się wakacje i pora była wracać do szkoły. Tym razem nowy rok szkolny rozpoczął się
w poniedziałek trzeciego września. Uroczystość inauguracyjna miała tradycyjnie miejsce na szkolnej sali gimnastycznej od godziny ósmej. Na Sali zgromadzili się uczniowie, nauczyciele oraz grono rodziców, szczególnie tych, których dzieci pierwszy raz przyszły do szkoły.

Po wprowadzeniu sztandarów obu Szkół naszego Zespołu przemówiła pani dyrektor. Następnie wręczyła dyplomy dla rodziców zasłużonych dla naszego Zespołu Szkół. Następnie przemówił przedstawiciel Rady Rodziców.

Kolejnym punktem programu był krótki występ uczniów nawiązujący do wakacji i rozpoczynającego się roku szkolnego. Na tym dla większości uczniów skończyła się uroczystość. Rozeszli się do klas, by zapoznać się z planami lekcji i innymi rzeczami obowiązującymi w ich pracy szkolnej.

Jednak na sali gimnastycznej pozostało liczne grono małych dzieci i ich rodziców. To dzieci, które zjawiły się pierwszy raz w szkole. Zostały one oficjalnie rozdzielone między Oddział Przedszkolny oraz klasy pierwsze Szkoły Podstawowej. Wychowawczynie Zerówki i klas pierwszych zaprowadziły pierwszy raz dzieci do wyznaczonych klas.

 {gallery}2012_2013/Rozpoczecie_roku_szkolnego{/gallery}

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO