×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /zs2/images/2012_2013/Konkurs_matematyczny.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2012_2013/Konkurs_matematyczny

 Dawid Pawlaczyk  finalistą Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
 i Przyrodniczego w roku szkolnym 2012/2013

 

Scientiae radices amerae, fructus dulces –

korzenie wiedzy są gorzkie (niemiłe), jej owoce słodkie.

Arystoteles

W czwartek 10 stycznia 2013 roku, uczeń naszej szkoły - Dawid Pawlaczyk z klasy VI a zakwalifikował się do etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Dawid uzyskał 34 punkty na 40 możliwych.

W konkursie brało udział 92 uczniów, z czego do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 32.W piątek 11 stycznia 2013 roku 2 uczniów naszej szkoły wzięło udział w rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego w Jarocinie. Na 118 uczniów, biorących udział
w drugiej części zmagań konkursowych, tylko 4 zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego, zostając tym samym finalistą całego konkursu. Wśród nich znalazł się Dawid Pawlaczyk. Zuzanna Walczak też wypadła  dobrze, ale zabrakło jej trochę szczęścia, aby zakwalifikować się do ostatniego  etapu.

Dawid  był przygotowywany przez panią  Bernadetę Frąszczak – nauczycielkę matematyki oraz panią  Marię Sikorę - uczącą przyrody. Jednakże sam musiał poświęcić dużo czasu, aby zdobyć wiedzę ponadprogramową z matematyki i   przyrody. Jesteśmy dumni z  Dawida, podziwiamy Jego wiedzę, chęć do nauki oraz ciekawość świata. Życzymy Ci,  Dawidzie kolejnych sukcesów!

To nie jedyne przyrodnicze osiągnięcie ucznia naszej szkoły.  Dawid uczestniczył także
w  Ogólnopolskim Konkursie   „Meditest”, w którym zajął 7 miejsce. To również ogromny sukces naszego chłopca.

{gallery}2012_2013/Konkurs_matematyczny{/gallery}

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO