×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /zs2/images/2012_2013/Szkola_bez_teczek.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2012_2013/Szkola_bez_teczek

        Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. Praca nad uzyskaniem jak najlepszych wyników w nauce z każdym dniem się wzmaga. Jednaka nie sama nauką uczeń żyje, nawet w szkole nie tylko nauka istnieje. Mamy bowiem też święto dzieci, czyli pierwszego czerwca Międzynarodowy Dzień Dziecka, dla tych, którzy nie chcą już być dziećmi, jest to Dzień Sportu. Teczki zostają w domu i zaczyna się zabawa!

        W tym roku pierwszy czerwca przypada w sobotę, zaś tuż przed nią jest czwartkowe Boże Ciało zatem szkolne zabawy odbyły się w środę 29 maja 2013 roku. Naszą szkolną imprezę tym razem sponsorowali.

        O godzinie dziewiątej zgromadzonych uczniów oraz gromadkę rodziców uroczyście powitała pani dyrektor Mariola Kaźmierczak. Życzyła przyjemnego dnia i dobrej zabawy, poczym wszyscy rozeszli się do swych zabaw. Młodsi współzawodniczyli na Sali gimnastycznej, zaś starsi – na boisku szkolnym.

        Na dziedzińcu szkolnym rozlokował się punkt sprzedaży losów. Znalazło się wielu chętnych na popróbowanie szczęścia. Praktycznie każdy los wygrywał, jednak to nie był koniec. Wszystkie zakupione losy brały ponowny udział w losowaniu nagród głównych.

        Trudno opisać wszystko, gdyż nie było możliwości być wszędzie jednocześnie. Na boisku próbowano swych sił w biegach, rzucie oszczepem, strzelaniu piłką do bramki, podbijaniu piłki sposobem siatkarskim i tym podobnych dyscyplinach.

        Maluchy na sali gimnastycznej występowały w mniej tradycyjnych dyscyplinach. Było tam między innymi grupowe skakanie przez skakankę, rysowanie z zawiązanymi oczami i wiele innych.

        Po wysiłku wszyscy poczuli się wygłodniali i spragnieni, więc zostali poczęstowani hot dogami, ciastem oraz naturalną wodą mineralną „Jurajską” o rozmaitych smakach ufundowaną przez Jurajską Spółdzielnię Pracy z Myszkowa koło Częstochowy.

        Punktem kulminacyjnym dnia było wręczenie dyplomów za najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach, a przede wszystkim losowanie nagród głównych. Było ich dużo i rozmaite, bo i rośliny ozdobne, drabiny, piłki, nawet talony do myjni samochodowej. Zaś najgłówniejszą nagrodę stanowił piękny rower.

        Na zakończenie imprezy rozegrany został na sali gimnastycznej mecz piłki nożnej. Wynik nie był taki istotny, natomiast atrakcją był występ kilku nauczycieli, w tym księdza katechety.

        Dzień był niewątpliwie pełen atrakcji i udany. Nawet pogoda, tak kapryśna w tym roku dopisała. Pewnie że lunął rzęsisty deszcz, ale to dopiero dużo później - wieczorem.

Dnipro

 {gallery}2012_2013/Szkola_bez_teczek{/gallery}

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO