W dniu 24 czerwca 2018r. uczniowie naszej szkoły mieli możliwość udziału w Miejsko-Gminnych Zawodach Sportowo- Pożarniczych, które odbyły się na stadionie miejskim w Krotoszynie.

Zawody sportowo- pożarnicze skierowane są do młodzieży w przedziale wiekowym 10-16 lat i stanowią formę intensywnego szkolenia pożarniczego niezbędnego w przygotowaniu do działań ratowniczych. Drużyny przystępujące do zawodów składały się z 9 zawodników.W skład zespołu reprezentującego OSP Krotoszyn weszli uczniowie klasy II c gimnazjum i klasy VII a naszej szkoły tj. Agnieszka Bartosz, Weronika Mogiłka, Monika Waliszewska, Wiktoria Bąk, Patrycja Gmerek, Tomasz Roszczak, Krzysztof Kubiak, Kacper Witkowski, Dominik Jankowski. Trenerem z ramienia OSP był z-ca naczelnika druh pan Adam Chudy,natomiast opiekę nad zawodnikami ze strony szkoły sprawowały pani Karolina Wasielewska i pani Karolina Jamry. Celem zawodów dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych jest m.in kształtowanie wśród młodzieży świadomości ochrony przeciwpożarniczej oraz ratowniczej. Udział naszych uczniów w tak profesjonalnych zawodach z pewnością przyczyni się do popularyzacji wśród rówieśników powyższych idei.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO