Podczas uroczystego apelu z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek przekazał na ręce dyrektor naszej szkoły Marioli Kaźmierczak, flagę państwową podarowaną przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

 

Do wszystkich polskich samorządów trafiły flagi od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, przekazane specjalnie na Święto Niepodległości. Sto tysięcy flag państwowych w roku obchodów stulecia odzyskania niepodległości Andrzej Duda przekazał również Polakom, instytucjom publicznym i prywatnym firmom, by podkreślić wyjątkowość tej rocznicy. Ponadto Burmistrz Krotoszyna przekazał naszej szkole okolicznościowe wydanie książki pt. „Nasze Powstanie – w 100 Rocznicę Powstania Wielkopolskiego 1918 – 1919”, autorstwa Marka Rezlera.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO