×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /zs2/images/2010_2011/integracja_sensoryczna.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2010_2011/integracja_sensoryczna

 W związku z uczestnictwem Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w programie "Innowacyjne wsparcie szkół uwzględniające specjalne potrzeby edukacyjne uczniów", uczniowie klasy IIb biorą udział w zajęciach prowadzonych metodą integracji sensorycznej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, po 45 minut w sali 305, która została wyposażona ze środków unijnych. Na sali są duże piłki, wałki, miękkie materace, trampolinki, "deskorolki", jak również sprzęt podwieszany, który dostarcza stymulacji przedsionkowej.

 Terapia ta jest oparta na działaniu - ukierunkowanym, metodycznym, którego formą jest zabawa. Dlatego dzieci bardzo chętnie przychodzą na zajęcia.

Szkoła oprócz sprzętu o wartości ok. 10000 złotych pozyskała również środki na prowadzenie dodatkowych zajęć integracji sensorycznej przez trzy kolejne lata. W sali 100 znajdują się również materiały do prowadzenia zajęć plastycznych, oraz programy komputerowe do pracy indywidualnej z dzieckiem.

{gallery}2010_2011/integracja_sensoryczna{/gallery}

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO