×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /zs2/images/2010_2011/wizyta_niemcow.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2010_2011/wizyta_niemcow

 Dnia 27.05.2011. Naszą Szkołę odwiedziła ośmioosobowa delegacja Niemców z zaprzyjaźnionego z Krotoszynem miasta Dierdorf.

Delegacja zwiedziła praktycznie cała szkołę. Zaczęto od obejrzenia Sali gimnastycznej oraz boiska sportowego. Stamtąd delegacja trafiła do oddziału przedszkolnego, gdzie poznała rozbawione, choć lekko stremowane, dzieci i Panią Małgosię, ich wychowawczynię. Następnie odwiedzono bibliotekę szkolną i czytelnię oraz pokój nauczycielski. Nie bardzo udała się pogawędka Niemców z uczniami klasy pierwszej "b" gimnazjum. Miała się odbyć po niemiecku, jednak uczniowie byli zbyt stremowani. Duże zainteresowanie delegacji wzbudziły gabinety i sale terapeutyczne, w których specjalnie dla delegacji odbyły się pokazowe ćwiczenia różnego rodzaju.

Po zwiedzaniu gości zaproszono na poczęstunek w sali 201. Tam też wręczono im pamiątkowe prezenty od uczniów Naszej Szkoły, zaś całe spotkanie uatrakcyjniały występy wokalne uczennic Gimnazjum.
Delegację po szkole oprowadzała osobiście Pani Dyrektor szkoły, natomiast tłumaczką była Ewa Szopińska.

Następnego dnia niemiecka delegacja wzięła udział w spływie kajakowym w okolicach Milicza.

{gallery}2010_2011/wizyta_niemcow{/gallery}

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO