Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45817950
Wiadomości
grafika
"DW" w grupie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2017

Firma "DW" Sp z o.o. z Krotoszyna została doceniona przez autorów rankingu Gazele Biznesu za rok 2017.

 

Spółka zajęła 16. miejsce na ponad 320 firm w województwie wielkopolskim oraz 188. na ponad 5000 przedsiębiorstw w kraju.

"DW" zajmuje się handlem produktami spożywczymi i pośrednictwem w ich sprzedaży. Specjalizuje się w handlu mięsem świeżym i mrożonym i promuje polskie mięso na rynkach całego świata.

Jak wyjaśnia jej prezes Agnieszka Rembak-Contreras, "DW" powstała z pasji i marzeń. Najpierw w 2009 roku - jako działalność gospodarcza, która z czasem rozwinęła się i przekształciła się w spółkę. Do zadań pani prezes należy strategia sprzedaży, poszukiwanie nowych rynków zbytu, kontakty z klientami, kontrola produktu, kontakty z producentami. Zaś do zadań wiceprezes Moniki Rembak-Walenczak -  logistyka.

Wypowiedź prezes "DW": "Wyróżnienie, które otrzymałyśmy, bardzo nas zaskoczyło, ponieważ nigdy nie zabiegałyśmy o tytuły. Tym bardziej jest nam niezmiernie miło, ze praca nasza oraz całego zespołu przynosi dobre rezultaty, ze jesteśmy firmą godną zaufania, polecaną przez Coface. Utwierdza to nas w przekonaniu, ze idziemy dobrą drogą. Firma zatrudnia obecnie 5 osób. W związku z rozwojem nowego projektu - pomysłu mojego męża Carlosa Contrerasa - który również powstał z marzeń i pasji - będziemy zwiększać zatrudnienie i firma będzie miała kolejne miejsce wykonywania działalności. Mamy nadzieję, że nowy projekt się powiedzie i mieszkańcy Krotoszyna będą mieli nowe, ciekawe miejsce na mapie miasta do spędzania wolnego czasu."

Gratulujemy sukcesu krotoszyńskiej firmie.

 

 

Pozdrawiam/Best regards

Agnieszka Rembak Contreras

ikona daty19-02-2018, 14:30 ikona autoraib ikona wyświetleń3641
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt