baner-krotoszyn.jpg
baner-p5-leftpanel.png
Portal
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja10-09-2018 20:29
ikona autorPrzedszkole Nr 5 w Krotoszynie
ikona ilości zdjęć16
grafika
ikona publikacja10-09-2018 20:30
ikona autorPrzedszkole Nr 5 w Krotoszynie
ikona ilości zdjęć19
grafika
ikona publikacja10-09-2018 20:32
ikona autorPrzedszkole Nr 5 w Krotoszynie
ikona ilości zdjęć5
grafika
ikona publikacja10-09-2018 20:33
ikona autorPrzedszkole Nr 5 w Krotoszynie
ikona ilości zdjęć5
„Byliśmy na wakacjach!- oddział IV”

 

Wakacje minęły jak sen kolorowy, a trwały jak zwykle zbyt krótko, z najdalszych zakątków do przedszkola wracamy, by powspominać razem ten piękny miniony czas…
W naszym przedszkolu panował radosny nastrój, dobra zabawa, spontaniczny śmiech i dziecięcy gwar.       W naszej sali wspólnie urządziliśmy kącik wspomnień wakacyjnych, do którego każdy z dzieci z oddziału IV przyniósł coś, co przywiózł sobie na pamiątkę. Dzięki tym przedmiotom mogliśmy bawić się na różne sposoby np. rozpoznawać je po dotyku i snuć domysły z jakich miejsc pochodzą, układać zagadki dla kolegów z grupy, albo prezentując je na forum grupy. Zabawy te sprawiły nam dużo radości i dostarczyły mnóstwo informacji na temat miejsc i form spędzania wolnego czasu.  Pani Klaudia i Pani Sylwia przygotowały dla dzieci ciekawe materiały plastyczne, które służyły do stworzenia wakacyjnych obrazków i słoiczków. Przedszkolaki miały okazję poopowiadać o swoich wspomnieniach z wakacji i pokazać nam  na mapie jakie miejscowości w Polsce odwiedziły i jaka to kraina geograficzna. Korzystając z ostatnich promieni słońca, na zakończenie tygodnia wielką radość sprawiła dzieciom gimnastyka w ogrodzie przedszkolnym i wycieczka na pobliski plac zabaw. 

Wakacje minęły jak sen kolorowy, a trwały jak zwykle zbyt krótko, z najdalszych zakątków do przedszkola wracamy, by powspominać razem ten piękny miniony czas…W naszym przedszkolu panował radosny nastrój, dobra zabawa, spontaniczny śmiech i dziecięcy gwar.       W naszej sali wspólnie urządziliśmy kącik wspomnień wakacyjnych, do którego każdy z dzieci z oddziału IV przyniósł coś, co przywiózł sobie na pamiątkę. Dzięki tym przedmiotom mogliśmy bawić się na różne sposoby np. rozpoznawać je po dotyku i snuć domysły z jakich miejsc pochodzą, układać zagadki dla kolegów z grupy, albo prezentując je na forum grupy. Zabawy te sprawiły nam dużo radości i dostarczyły mnóstwo informacji na temat miejsc i form spędzania wolnego czasu.  Pani Klaudia i Pani Sylwia przygotowały dla dzieci ciekawe materiały plastyczne, które służyły do stworzenia wakacyjnych obrazków i słoiczków. Przedszkolaki miały okazję poopowiadać o swoich wspomnieniach z wakacji i pokazać nam  na mapie jakie miejscowości w Polsce odwiedziły i jaka to kraina geograficzna. Korzystając z ostatnich promieni słońca, na zakończenie tygodnia wielką radość sprawiła dzieciom gimnastyka w ogrodzie przedszkolnym i wycieczka na pobliski plac zabaw. 

 

ikona daty11-09-2018, 13:23 ikona autoraPrzedszkole Nr 5 w Krotoszynie
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt