baner-krotoszyn.jpg
baner-p5-leftpanel.png
Portal
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja05-01-2019 15:09
ikona autorPrzedszkole Nr 5 w Krotoszynie
ikona ilości zdjęć50
Wizyta dzieci z oddziału IV w Domu Pomocy Społecznej w Baszkowie

 

W związku z tym, że Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, tradycyjnie już dzieci z ODDZIAŁU IV wraz z wychowawczyniami i Panią Dyrektor postanowiły wybrać się 
z życzeniami do Domu Pomocy Społecznej w Baszkowie. 18 grudnia 2018r. ruszyliśmy w drogę autobusem. Pensjonariusze oraz pracownicy DPS-u jak zwykle przyjęli nas w miłej i serdecznej atmosferze. Nasze przedszkolaki przedstawiły Jasełka bożonarodzeniowe. Zaprezentowały piosenki oraz tańce. Dzieci na koniec otrzymały upominki. My również nie zapomnieliśmy o prezentach dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Bardzo dziękujemy naszym Rodzicom, którzy jak zwykle nie zawiedli i przygotowali piękne paczki dla seniorów.  Wizyta była udana!  Jej celem było zaszczepienie w dzieciach szacunku do osób starszych, ale też rozwijanie umiejętności wypowiadania się przez muzykę i małe formy teatralne. 

W związku z tym, że Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, tradycyjnie już dzieci z ODDZIAŁU IV wraz z wychowawczyniami i Panią Dyrektor postanowiły wybrać się z życzeniami do Domu Pomocy Społecznej w Baszkowie. 18 grudnia 2018r. ruszyliśmy w drogę autobusem. Pensjonariusze oraz pracownicy DPS-u jak zwykle przyjęli nas w miłej i serdecznej atmosferze. Nasze przedszkolaki przedstawiły Jasełka bożonarodzeniowe. Zaprezentowały piosenki oraz tańce. Dzieci na koniec otrzymały upominki. My również nie zapomnieliśmy o prezentach dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Bardzo dziękujemy naszym Rodzicom, którzy jak zwykle nie zawiedli i przygotowali piękne paczki dla seniorów.  Wizyta była udana!  Jej celem było zaszczepienie w dzieciach szacunku do osób starszych, ale też rozwijanie umiejętności wypowiadania się przez muzykę i małe formy teatralne. 

 

ikona daty05-01-2019, 20:46 ikona autoraPrzedszkole Nr 5 w Krotoszynie
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt