baner-krotoszyn.jpg
baner-p5-leftpanel.png
Portal
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja28-10-2018 13:31
ikona autorPrzedszkole Nr 5 w Krotoszynie
ikona ilości zdjęć8
Wycieczka do fotografa- ODDZIAŁ IV

 

Grupa 6-laków 26.10.2018r. wraz z Panią Klaudią i Panią Małgosią uczestniczyła w wycieczce do Zakładu Fotograficznego GACKA w Krotoszynie. To była bardzo miła i udana wycieczka. Właściciel Zakładu Pan Karol Gacka zapoznał dzieci z procesem powstawania zdjęć poczynając od fotografowania poprzez obróbkę aż do gotowej fotografii. Przedszkolaki z zaciekawieniem obserwowały jak z maszyny „wychodzą” zdjęcia do różnych dokumentów. Uwagę przedszkolaków zwróciły stare aparaty, duże fotografie, kolorowe albumy, piękne ramki. Na pamiątkę każdy przedszkolak otrzymał wspólną fotografię.
Za poświęcenie nam cennego czasu, informacje z zakresu fotografii i możliwość zwiedzenia Zakładu składamy wszystkim pracownikom serdeczne podziękowania.

Grupa 6-laków 26.10.2018r. wraz z Panią Klaudią i Panią Małgosią uczestniczyła w wycieczce do Zakładu Fotograficznego GACKA w Krotoszynie. To była bardzo miła i udana wycieczka. Właściciel Zakładu Pan Karol Gacka zapoznał dzieci z procesem powstawania zdjęć poczynając od fotografowania poprzez obróbkę aż do gotowej fotografii. Przedszkolaki z zaciekawieniem obserwowały jak z maszyny „wychodzą” zdjęcia do różnych dokumentów. Uwagę przedszkolaków zwróciły stare aparaty, duże fotografie, kolorowe albumy, piękne ramki. Na pamiątkę każdy przedszkolak otrzymał wspólną fotografię.Za poświęcenie nam cennego czasu, informacje z zakresu fotografii i możliwość zwiedzenia Zakładu składamy wszystkim pracownikom serdeczne podziękowania.

 

 

ikona daty12-11-2018, 12:47 ikona autoraPrzedszkole Nr 5 w Krotoszynie
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt