baner-krotoszyn.jpg
baner-p5-leftpanel.png
Portal
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja22-10-2018 09:23
ikona autorPrzedszkole Nr 5 w Krotoszynie
ikona ilości zdjęć7
"JAK JEŚĆ ABY BYĆ ZDROWYM" wizyta dietetyka Pani Darii Kaźmierczak

 

17 października 2018r. oddział IV- odwiedziła pani dietetyk- Daria Kaźmierczak, która przeprowadziła z dziećmi pogadankę na temat zasad racjonalnego odżywiania. Starała się przekonać dzieci do konieczności spożywania potraw- tych mniej kochanych przez przedszkolaków – surówek, kasz, warzyw, owoców, mleka itp., a ograniczenia tego co dzieci lubią chyba najbardziej słodyczy, coca-coli, itp. :)
Teraz już doskonale wiedzą, że podstawą zdrowej diety są produkty zbożowe, że powinny jeść jak najwięcej warzyw i owoców, a unikać niezdrowych produktów takich jak słodycze, frytki, hamburgery, chipsy czy też coca-cola.

17 października 2018r. oddział IV- odwiedziła pani dietetyk- Daria Kaźmierczak, która przeprowadziła z dziećmi pogadankę na temat zasad racjonalnego odżywiania. Starała się przekonać dzieci do konieczności spożywania potraw- tych mniej kochanych przez przedszkolaków – surówek, kasz, warzyw, owoców, mleka itp., a ograniczenia tego co dzieci lubią chyba najbardziej słodyczy, coca-coli, itp. :)Teraz już doskonale wiedzą, że podstawą zdrowej diety są produkty zbożowe, że powinny jeść jak najwięcej warzyw i owoców, a unikać niezdrowych produktów takich jak słodycze, frytki, hamburgery, chipsy czy też coca-cola.

 

ikona daty22-10-2018, 10:02 ikona autoraPrzedszkole Nr 5 w Krotoszynie
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt