×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /zs2/images/2011_2012/rozpoczecie_roku.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2011_2012/rozpoczecie_roku

Dnia 1 września o godz. 800 zabrzmiał pierwszy dzwonek w Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie. Na sali gimnastycznej zebrali się wszyscy uczniowie, ich rodzice, dziadkowie, prawni opiekunowie oraz dyrekcja szkoły i nauczyciele.

Ceremoniał inauguracji nowego roku szkolnego poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Olga Juskowiak. Dyrektor Szkoły - Pani Mariola Kaźmierczak serdecznie przywitała wszystkich zgromadzonych, podkreślając że to dzień szczególnie wyjątkowy dla pierwszoklasistów, którzy zaczynają dopiero przygodę z nauką w naszej szkole. Na koniec swojego przemówienia życzyła uczniom sukcesów i zapału do pracy w nowym roku szkolnym. Głos zabrał także Przewodniczący Rady Rodziców, Pan Mirosław Bączyk, życząc całej społeczności uczniowskiej jak najlepszych wyników w nauce w nadchodzącym roku szkolnym.

Na zakończenie części oficjalnej wszyscy uczestnicy uroczystości obejrzeli pełen humoru program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy VIa, wracając raz jeszcze wspomnieniami do minionych wakacji.

W czwartek 1 września 2011 roku uczniowie Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie uroczyście pożegnali wakacje, a powitali nowy rok szkolny 2011/2012. Będzie on zapewne rokiem kontynuacji dotychczasowych zadań, podejmowania nowych wyzwań, rokiem, którego hasło przewodnie brzmi: nasza szkoła to "szkoła z pasją".
Tradycyjnie, jak co roku, naukę w nowym roku szkolnym poprzedziła uroczysta Msza Święta, która odbyła się 2 września o godzinie 900 w Kościele św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie.

 {gallery}2011_2012/rozpoczecie_roku{/gallery}

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO