×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /zs2/images/2011_2012/bezpieczenstwo_dziecka.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2011_2012/bezpieczenstwo_dziecka

Po raz kolejny uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej uczestniczyli w akcji "Bezpieczeństwo dziecka na drodze-2011", organizowanej przez firmę Statoil Poland, przy udziale Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Celem akcji było zapoznanie pierwszoklasistów, którzy zaczynają przygodę ze szkołą, jak bezpiecznie się poruszać na drodze, idąc do szkoły, czy do domu. Poza ogólną wiedzą, funkcjonariusze przekazywali praktyczne umiejętności ostrożnego zachowania się na chodniku, przejściu dla pieszych, drodze rowerowej itp. Dzieci zadawały wiele pytań, na które policjanci chętnie odpowiadali. Następnie funkcjonariusze przeprowadzili quizy. Maluchy za poprawne odpowiedzi otrzymywały w nagrodę kamizelkę odblaskową. Każde dziecko otrzymało od pracowników firmy Statoil Poland książeczki, dzięki którym będą mogły zapoznać się z podstawowymi zasadami poruszania się po drogach. Najważniejszą częścią akcji był konkurs plastyczny na temat bezpieczeństwa na drodze, przeprowadzony wśród pierwszoklasistów. Nagrodą dla najlepszego był "bezpieczny rower" - wyposażony w światła przednie i tylne, hamulce i sygnał dźwiękowy oraz kask ochronny.
W naszej szkole rower górski wygrał Kacper Łuczak. Serdecznie gratulujemy zwycięscy,
a przyglądającym się akcji dzieciom z oddziału przedszkolnego życzymy samych dobrych pomysłów w trakcie tworzenia swoich prac plastycznych w kolejnym roku szkolnym.

 {gallery}2011_2012/bezpieczenstwo_dziecka{/gallery}

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO