×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /zs2/images/2012_2013/Mikolajki_2012.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2012_2013/Mikolajki_2012

Mikołajki w tym roku były w naszej szkole wyjątkowe. Do dzieci z klas I-III przybył długo wyczekiwany Mikołaj wraz z uroczym elfem.

Dźwięk złotego dzwonka i charakterystyczny odgłos kroków dały znać uczniom w klasach, że w szkole pojawił się Mikołaj ze swoim pomocnikiem. Niezwykli goście odwiedzili dzieci, rozdali im słodycze i prezenty. Dzieci powitały gości piosenkami i uśmiechem, a podczas rozmowy obiecały, że będą grzeczne.

Jedna z klas integracyjnych została z tej okazji wyposażona w szafę na przybory szkolne, wieżę stereo oraz wiele gier i pomocy dydaktycznych.

Wizyta Mikołaja i elfa odbyła się dzięki wolontariuszom HOPE firmy Nutricia oraz Fundacji Dobra Sieć.

Mikołaj sprawił dzieciom wiele radości zwłaszcza, że dla wielu z nich był to jedyny prezent jaki w tym dniu otrzymały. Z nadzieją wyczekują kolejnego spotkania z Mikołajem. Może za rok?

{gallery}2012_2013/Mikolajki_2012{/gallery}

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO