Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły na Błoniu, Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
w Krotoszynie serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do udziału w czasie ferii zimowych
w projekcie "Zima jest nasza. Można inaczej" współfinansowanym przez burmistrza Krotoszyna.

W pierwszym tygodniu zimowego wypoczynku zapraszamy do udziału w zajęciach szczególnie najmłodszych uczniów naszej szkoły, klasy I-III oraz oddział przedszkolny. Czeka na nich wiele atrakcji, bo już w poniedziałek dzieci wkroczą w krainę emocji, by zrozumieć trudne pojęcie asertywności, ale też wspólnie się wykonać ciekawą pracę plastyczną. We wtorek uczniowie wraz z opiekunkami wybiorą się autokarem do Kalisza, by w teatrze obejrzeć przedstawienie pt. "Piotruś Pan". W świetlicy szkolnej panie nauczycielki będą czekały w ten dzień na dzieci, by razem uczestniczyć w grach i zabawach integrujących, a pod okiem pani plastyk, kształtować umiejętności artystyczne. Środa to czas zabawy dla uczniów szkoły
w Figlolandzie, ale również zajęcia z twórczego myślenia, na które serdecznie zapraszają. Czwartek natomiast to czas wielkiego gotowania, mali kucharze i kucharki będą mieli okazje sprawdzić swe kulinarne zdolności. No i nadszedł piątek, czas zabawy i radości na corocznym "Baliku karnawałowym", gdzie wystarczy piękny strój, wygodne buty i dobry humor, a reszta potoczy się w rytm muzyki.

     W drugim tygodniu serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach uczniów klas IV-IV szkoły podstawowej, już w poniedziałek odbędą się zajęcia z policjantem dotyczące "Sztuki odmawiania w profilaktyce uzależnień" oraz skutków, jakie za sobą niesie palenie papierosów oraz picie alkoholu. We wtorek trochę ruchu, bo serdecznie zapraszamy do udziału w dyskotece. W środę dalej o nasze zdrowie dbamy, bo grupa uczniów wyjedzie na zajęcia na krytej pływalni "Wodnik", a po powrocie pod kierunkiem fachowców będą mogli przekonać się "Jak bezpiecznie poruszać się w sieci?" i odbyć zajęcia w kawiarence internetowej. Czwartek to dzień grania w kręgle, a dla wszystkich chętnych okazja do udziału w zajęciach z piłki nożnej. Piątek to dzień zajęć
w grupach, gdzie będzie można się zmierzyć w "Potyczkach z ortografią", "Zabawach z historią", "Zajęciach komunikacji interpersonalnej" czy "Grach o zabawach językowych", na które bardzo serdecznie zapraszamy. Na gimnazjalistów również czekają zajęcia sportowe, matematyczne czy językowe, przyrodnicze, artystyczne.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZNIÓW W FERIE NA ZAJĘCIA DO SZKOŁY, BY SPEDZIC TEN CZAS AKTYWNIE I CIEKAWIE, A NIE PRZED KOMPUTEREM CZY TELEWIZOREM!!!

A na koniec kilka zdjęć z zeszłorocznej "Białej szkoły", w której uczestniczyli min. uczniowie klas I-III szkoły podstawowej oraz oddziału przedszkolnego.

 

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO