W dniu 27 czerwca 2014 roku w Naszej Szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, na które czekali z utęsknieniem uczniowie.
O godzinie 8.30 odbyło się zakończenie roku dla Szkoły Podstawowej, podczas, którego pożegnaliśmy szóstoklasistów. Zakończenie rozpoczęła pani Dyrektor Szkoły, witając zgromadzonych gości, grono pedagogiczne, rodziców i uczniów. Podczas uroczystości wymieniła sukcesy naszych uczniów w konkursach, olimpiadach, zawodach sportowych i w wielu innych dziedzinach. Pani Dyrektor wyróżniła również Prymusa Szkoły Podstawowej oraz uczniów, którzy nie opuścili ani jednego dnia nauki w roku szkolnym.

Najważniejszym punktem było uroczyste pożegnanie szóstoklasistów, którzy i tak w większości rozpoczną naukę w nowym roku szkolnym w Naszej Szkole, ale już jako uczniowie Gimnazjum. Pożegnanie miało charakter uroczysty, pani Dyrektor również wyróżniła Prymusów wśród absolwentów, a najlepsza uczennica otrzymała nagrodę pieniężną. Szóstoklasiści pożegnali się poprzez krótką scenkę artystyczną, która opierała się na poczuciu humoru, a nie na łzach rozpaczy.
Druga część zakończenia roku odbyła się o godzinie 10.30. W tej części pożegnaliśmy Naszych Gimnazjalistów. Podczas uroczystości, pani Dyrektor podziękowała paniom: Beacie Robakowskiej oraz Halinie Szwałek za długoletnią pracę na rzecz szkoły i aktywny udział w pracach Rady Rodziców. Obie panie otrzymały medal Przyjaciela Szkoły na Błoniu. Również podczas tego zakończenia pożegnaliśmy księdza Jarosława Kołodziejczaka, który choć pracował z nami krótko, ale na długo pozostanie w naszej pamięci.
Na zakończenie pożegnaliśmy uczniów klas trzecich Gimnazjum. To właśnie z nimi żegnaliśmy się już na zawsze. Niektórzy z nich spędzili dziewięć lat w murach Naszej Szkoły. Wraz z nimi przeżyliśmy wiele niezapomnianych chwil. Absolwenci pożegnali nas dobrym humorem, śpiewem i tańcem, a także łezką wzruszenia. I to właśnie dla nich „Pożegnania nadszedł czas…”

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO