W dniu 24 maja 2014 roku w Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi odbył się festyn szkolny. Tegoroczny festyn zorganizowany został pod hasłem: „Szkoła i Rodzina to jedna drużyna”.


Podczas festynu uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności kulinarnych w programie „Gotujmy razem”, gdzie gościem specjalnym była nasza krotoszyńska pani Gessler, w którą wcieliła się nauczycielka naszej szkoły. Uczniowie klas I-III pokazywali swoje umiejętności wykonując kanapki, natomiast uczniowie klas IV-VI wykonywali sałatki owocowe i warzywne. Na festynowej scenie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje zdolności artystyczne: wokalne i taneczne. Rodzice wspólnie z uczniami zmagali się w konkurencjach sportowych oraz w teleturniejach: „Wiedzy o Rodzinie” oraz w teleturnieju „Jaka to melodia”. Wszystkim uczestnikom festynu dopisywał humor oraz dobra zabawa, każdy znalazł coś dla siebie. Punktem końcowym festynu była loteria fantowa.

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO