×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /zs2/images/2009_2010/konkurs_dziennikarski.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2009_2010/konkurs_dziennikarski

W czwartek 25 lutego odbył się w naszej szkole I Powiatowy Konkurs Gazetek Szkolnych, połączony z warsztatami dziennikarskimi, prowadzonymi przez Panie Małgorzatę Krupę i Hannę Banaszak z "Informacji Regionalnych". Tematem konkursu były różne oblicza miłości.
W komisji konkursowej zasiedli:

  • Pan Sebastian Pośpiech, redaktor naczelny "Rzeczy Krotoszyńskiej" jako przewodniczący jury,
  • Pan Bartosz Kamiński, redaktor z "Prasy Lokalnej",
  • Pani Maria Glapa, polonistka ZS nr 2,
  • Pani Agnieszka Gniazdowska, germanistka i anglistka ZS nr 2.

 

Prace oceniane były w trzech kategoriach: Najlepsza gazetka szkolna, Najlepszy artykuł indywidualny w języku polskim, Najlepszy artykuł indywidualny w języku angielskim lub niemieckim. Za najlepszą gazetkę uznano "Bravo School" - miesięcznik młodzieżowy naszej szkoły. Najlepszym artykułem okazał się tekst pt" Miłość niejedno ma imię" Joanny Jędrzejak
z Zespołu Szkół w Chwaliszewie. Wyróżniono Katarzynę Kaźmierczak oraz Magdalenę Mikołajczyk za artykuły obcojęzyczne.

 

{gallery}2009_2010/konkurs_dziennikarski{/gallery}

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO