×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /zs2/images/2009_2010/pasowanie_na_czytelnika.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2009_2010/pasowanie_na_czytelnika

Dnia 26 lutego 2010 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej na czytelników biblioteki szkolnej. Dzieci zapoznały się
z regulaminem biblioteki i czytelni szkolnej oraz uczestniczyły w specjalnie przygotowanym na tą okoliczność przedstawieniu. Następnie pierwszoklasiści uczyli się, w jaki sposób wypożycza się książki do domu. Uroczystego pasowania dokonała pani dyrektor szkoły. Od tego momentu pierwszaki stały się pełnoprawnymi czytelnikami naszej szkolnej biblioteki. Na pamiątkę dzieci otrzymały książki, zakładki do książek oraz dyplomy.

 

{gallery}2009_2010/pasowanie_na_czytelnika{/gallery}

 

dziennik lekcyjny vulcan

 

TACYNIEINNI

logo kolorowy uniwersytet

 RODO